ÜRÜN İADE

kralicekumas.com tarafından satılan tüm ürünler kralicekumas.com tarafından garanti altındadır. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İADE SÜRESİ:

50 metre altındaki kumaşlar isteğiniz üzere kesildiği ve tekrar satılabilirliği bozulduğu için iade kabul edilmemektedir.

Bunun haricindeki 50 metre üzerindeki ürünleri, kestirmeden, tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, satın aldığınız tarihten itibaren yedi ( 7 ) gün içinde teslim aldığınız şekliyle ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

İADE ŞARTLARI :

İade etmek için gönderdiğiniz ürünlerde eksiksiz olarak göndermeniz gerekiyor.Herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.

Ürünün faturası, iade formu, 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir

İADE SÜRECİ :

Yukarda belirtilen koşullarınız uyuyorsa +90 542 793 46 53 nolu telefonu arayarak iadenin nasıl gerçekleşeceğini ürünün nereye gönderileceği para iadesinin ne zaman gerçekleşeceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Instagram has returned invalid data.